Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility Przejdź do treści strony Przejdź do stopki

Zespół Szkół Ekonomiczno-Ogrodniczych

im. Tadeusza Kościuszki

w Tarnowie ul. Sanguszków 28

Technikum nr 9 Branżowa Szkoła I stopnia nr 7

140-lecie najstarszej szkoły ogrodniczej w Polsce
Godło Polska

Dni Otwarte

Wirturalny Dzień Otwarty 19 czerwca 2020 r.

W związku z panująca epidemią zrezygnowaliśmy z organizacji Dnia Otwartego w klasycznej formie. Mimo tego pragniemy zaprosić uczniów klas ósmych do naszej szkoły wykorzystując do tego współczesną technologię oraz media społecznościowe, które dla młodych ludzi są niemalże środowiskiem naturalnym.

W piątek 19 czerwca na Instagramie (www.instagram.com/zseotarnow) w formie tzw. Insta Stories powiemy o oferowanych przez nas kierunkach kształcenia, odbędziemy wirtualny spacer po pałacu oraz odpowiemy na najważniejsze pytania, jakie zapewne nurtują uczniów klas ósmych.

Początek Wirtualnego Dnia Otwartego w ZSEO o godzinie 14:00.


07 czerwca 2019 r., godz. 9:00 - 13:00

Czas goni i trzeba zdecydować, którą szkołę średnią wybrać. Dlatego postanowiliśmy po raz drugi w tym roku otworzyć drzwi naszej placówki i zaprosić wszystkich absolwentów gimnazjów i szkół podstawowych.
Podczas pobytu w szkole można było zapoznać się z naszą ofertą edukacyjną, zwiedzić klasopracownie i wystawy związane z nauką zawodu oraz wziąć udział w różnego rodzaju warsztatach przygotowanych na tę okazję. Dziękujemy wszystkim, którzy nas dziś odwiedzili.

10 maja 2019 r., godz. 9:00 - 13:00

W dniu 10 maja 2019 roku w naszej szkole odbyły się Dni Otwarte.  Podczas pobytu w ZSEO można było zapoznać się z ofertą edukacyjną naszej placówki, zwiedzić klasopracownie i wystawy związane z nauką zawodu.

Wszystkie osoby zainteresowane zawodami technika architektury krajobrazu, technika florysty i aranżacji wnętrz oraz ogrodnika mogły wziąć udział w warsztatach bukieciarskich.

Dla przyszłych techników technologii żywności przygotowaliśmy warsztaty cukiernicze „Aranżacje artystyczne w gastronomii” oraz zajęcia z carvingu, czyli rzeźbienia w owocach. Swoje kierunki reklamowali również uczniowie Technikum Organizacji Turystyki oraz Technikum Hotelarstwa.

„Pieniądz dawniej i dziś” to nazwa warsztatów przygotowanych dla techników ekonomistów oraz techników rachunkowości. Odwiedzający mogli obejrzeć monety i banknoty, które były środkiem płatniczym kilkanaście lub kilkadziesiąt lat temu, przejść szybki kurs rozpoznawania autentyczności współczesnych banknotów, a także obejrzeć wystawę "Wielcy polscy ekonomiści".

Dziękujemy wszystkim za tak liczne przybycie i do zobaczenia w nowym roku szkolnym.

do góry